De zon, de zee en de sterren

Eeuwenoude wijsheden die je pad verlichten

De zon, de zee en de sterren voorzijde
De zon, de zee en de sterren achterzijde
  • De zon, de zee en de sterren voorkant
  • De zon, de zee en de sterren achterkant

Iulia Bochis is een Roemeense kunstenares geboren in de Transsylvanische stad Cluj-Napoca. Haar kunstreis begon in 2019, een jaar waarin ze in Azië woonde en reisde. Gedurende deze tijd hield ze een geïllustreerd dagboek bij dat diende als een kroniek van haar innerlijke ervaringen. Een jaar later begon ze haar kunst te delen op Instagram, waar haar werk al snel belangstelling trok van over de hele wereld. Iulia's kunst is geïnspireerd op de magie van het leven en de menselijke vonk van liefde en creativiteit. Ze blijft creëren vanuit haar studio in Zwitserland.

Lees verder
Specificaties
ISBN/EAN 9789464041941
Auteur Iulia Bochis
Uitgever Park Uitgevers
Taal Nederlands
Uitvoering Gebonden in harde band
Pagina's 128
Lengte
Breedte
Voor liefhebbers van Grote Panda & Kleine Draak , Dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt en De jongen, de mol, de vos en het paard . Dit boek is een 'dankjewel', een 'je kunt het' of een 'ik denk aan je'. De zon, de zee en de sterren is een prachtig fullcolour geïllustreerd boek, dat oude wijsheden combineert met prachtige en tot nadenken stemmende illustraties. Door middel van gedichten en inspirerende citaten van over de hele wereld, vertelt illustrator Iulia Bochis het verhaal van persoonlijke groei, genezing en liefde, gebaseerd op de woorden van filosofen, romanschrijvers en dichters. Laat je door de seizoenen meevoeren door de prachtige illustraties.

Wat vinden anderen?

Er zijn nog geen reviews van dit product.