Prachtige boeken voor uw (klein)kinderen
Programma Kinderboekenweek 2023
Woensdag 4 oktober
16.15 uur: Feestelijke, muzikale opening van de Kinderboekenweek 2023.
Donderdag 5 oktober
18.00 - 20.00 uur: Spelletjesavond
18.00 - 20.00 uur: Kinderkassa
Zaterdag 7 oktober
10.00 - 12.00 uur: Ontbijten/brunchen met Iven Cudogham, auteur van Anansie de spin en ook bekend van de televisieserie Een huis vol14.00 - 16.00 uur: Bezoek van de Zoete Zusjes Saar en Janna aan onze boekhandel
Woensdag 11 oktober
16.00 uur: Workshop Vincent en Chaja KortmannDonderdag 12 oktober
18.00 - 20.00 uur: Kinderkassa
Zaterdag 14 oktober
De gehele dag feest bij Boekhandel Daan Nijman met onder andere popcorn en leuke activiteiten
14.00 - 15.30 uur: Schrijver Harmen van Straaten
15.00 uur: Prijsuitreiking Knutselwedstrijd 'Ontwerp je eigen droomkamer'
Doorlopend
- Raad jij welke Boekhandel Daan Nijman medewerker waar het liefst leest?
Poster programma
Nieuw verschenen kinderboeken
Succes verzekerd
Kinderboekenweekgeschenk 2023
Prentenboek Kinderboekenweek 2023
Voor kinderen die zelfstandig lezen
Knutselwedstrijd 'Ontwerp je eigen droomkamer'
Ontwerp je eigen droomkamer met je favoriete leesplekje in de vorm van een kijkdoos.
Hoe ziet jouw droomkamer eruit? Wellicht heb jij al een droomkamer en wil jij deze ontwerpen in de vorm van een kijkdoos? Of zijn er nog elementen die jij graag zou willen in jouw kamer? Gebruik je fantasie en creativiteit en lever jouw kijkdoos in bij ons in de winkel in Roden. Graag zien wij een mooi leesplekje terugkomen in het ontwerp. De hoofdprijs is een eigen Boekhandel Daan Nijman zitzak.
De kijkdozen kunnen ingeleverd worden tot en met vrijdag 13 oktober. Een deskundige jury zal op zaterdag 14 oktober de kijkdozen beoordelen. Om 15.00 uur vindt dan de prijsuitreiking plaats dus zorg dat je er dan bij bent. De prijsuitreiking zal gedaan worden door niemand minder dan Harmen van Straaten.
Wij staan voor u klaar
Ook tijdens de Kinderboekenweek staan wij voor u klaar met advies. Vraagt u zich af of een boek geschikt is voor uw (klein)kind? Wilt u een goede tip? Wij zien u graag!
Naast onze expertise zijn er ook tal van leuke brochures en naslagwerken beschikbaar met informatie over de (nieuwste) kinderboeken.